Graj w Mega Millions online nie wychodząc z domu
eurojackpot

71-letni zwycięzca Mega Millions z Teksasu wygrywa w Arkansas!

14 kwietnia 2017, 13:22

Mega MillionsW 2010 roku wprowadzono w Arkansas w USA loterię Mega Millions. Od tego czasu gracze zamieszkujący ten stan, mogli jedynie wyobrażać sobie jak to jest wygrać nagrodę pierwszego stopnia w tej niezwykłej loterii. Minęło sporo czasu i wreszcie w Arkansas padła główna wygrana! Jednak na lokalnego lotto milionera przyjdzie jeszcze trochę poczekać, ponieważ szczęśliwy kupon na stacji benzynowej kupił gracz pochodzący z Teksasu.

Eliberto Cantu na co dzień mieszka w Lubbock w Teksasie. Jednak tego dnia miał ponad 600 mil do przejechania – wracał z Arkansas, gdzie jako budowlaniec, robił interesy. Zdecydował, że sprawdzi czy tym razem dopisze mu szczęście i kupił los Mega Millions podczas postoju na stacji benzynowej w Stuttgarcie w stanie Arkansas, USA. Było to 30 marca, a dzień później okazało się, że jego decyzja przyniosła mu 177 milionów dolarów!

Wylosowane liczby to 17, 24, 27, 32, 58 i Mega Ball 10. To właśnie te liczby zostały wybrane przez 71-letniego gracza. Mężczyzna odbierając wraz z żoną czek nie umiał ukryć swojego wzruszenia i stwierdził, że wraz z małżonką zostali pobłogosławieni. Małżeństwo planuje odbyć wymarzoną podróż, ale w pierwszej kolejności chcą pomóc w odbudowie kilku kościołów.

Mężczyzna jest wielkim fanem gier liczbowych i zapewnia, że regularnie kupuje losy Mega Millions. Nagrodę wypłacono w postaci jednorazowej płatności – 72 900 000 dolarów. Co więcej, stacja benzynowa, na której sprzedano zwycięski los, otrzymała 50 000 dolarów nagrody.

Bez wątpienia nagroda, którą zdobył senior z Teksasu, pozwoli mu na spełnienie wielu marzeń i pragnień. To wspaniałe, że tak naprawdę wielki przypadek sprawił, że loteria Mega Millions przyniesie mężczyźnie wiele radości i pozwoli zabezpieczyć przyszłość rodziny.

Mega Millions online

Amerykańska loteria liczbowa dostępna przez Internet!

Zamów losy Mega Millions online i zagraj o rekordowe kumulacje.

Minimalna pula nagród - 15 000 000 USD.

Rekordowa kumulacja Mega Millions - 656 000 000 USD.

Powerball online

Amerykańskie lotto z mega kumulacjami!

Zamów losy Powerball online i zagraj o rekordowe kumulacje.

Minimalna pula nagród - 40 000 000 USD.

Rekordowa kumulacja Powerball - 1 500 000 000 USD.

Kumulacje Mega Millions i Powerball

Amerykańskie lotto oferuje rekordowe kumulacje.

Postaw na Mega Millions i Powerball - typuj szczęśliwe liczby.

Weź udział w najbliższym losowaniu - sprawdź kumulacje Mega Millions i Powerball - kup losy przez Internet.

Mega kumulacje lotto czekają na odważnych graczy!