Graj w Mega Millions online nie wychodząc z domu
eurojackpot

W jaki sposób grać i wybierać liczby Mega Millions?

11 maja 2017, 12:06

liczby Mega MillionsWybór liczb, które wezmą udział w losowaniu loterii, to bardzo ważne zadanie. To przecież od wybranych numerów zależeć będzie czy kumulacja Mega Millions zostanie zdobyta czy przejdzie do puli nagród kolejnego rozdania. Jakie strategie lotto są stosowane przez graczy, by zwiększyć szansę na wygraną i wybrać liczby, które mogą otworzyć bramę do finansowego raju?

Grupowe lotto

Dzięki tej strategii można znacznie zwiększyć szanse na wygraną i warto ją stosować głównie przy okazji, gdy pojawiają się mega kumulacje Mega Millions. Pojedyncza osoba może mieć problem z tym, by kupić dużą ilość losów – głównie z uwagi na koszta. Jednak gdy cała grupa, np. 10, 20 czy nawet 50 osób wspólnie zdecyduje się kupić losy amerykańskiego lotto, koszta dzielone są między członków grupy, podobnie jak ewentualna wygrana. Równo dla każdego, kto brał czynny udział w grze grupowej. A jeśli chodzi o wybór liczb to często liczby wybiera lider/założyciel grupy lub każdy gracz wybiera liczby dla losów, które wnosi do grupy jako swój wkład.

Ulubione zestawy liczb

Większość graczy, którzy od lat grają w Mega Millions, posiada swoje stałe zestawy liczb, które skreślają za każdym razem. Wierzą bowiem, że przyjdzie taki moment i takie losowanie, gdy wiernie typowane liczby Mega Millions wreszcie pozwolą rozbić bank i odebrać wysoką nagrodę pieniężną. Skąd biorą się te numery lotto? Mogą to być daty urodzin, imienin, rocznice ślubu, numery mieszkania, liczby z tablicy rejestracyjnej auta, numery telefonów czy każda inna liczba, która ma dla gracza jakieś znaczenie.

Szczęśliwa kolektura Mega Millions

Przeważnie gracze korzystają ze stacjonarnych punktów sprzedaży losów, które znajdują się blisko miejsca, w którym mieszkają czy położone są po drodze do pracy, szkoły, na zakupy itp. Są jednak tacy gracze lotto, którzy kupują losy Mega Millions tylko i wyłącznie w tych kolekturach, w których już co najmniej raz sprzedano szczęśliwy, wygrywający los. Czy ta metoda jest skuteczna? Niektórzy uważają, że nic dwa razy się nie zdarza, ale znane są przypadki, gdy w jednym punkcie sprzedaży kupiono więcej niż jeden wygrywający los i to w różnych odstępach czasu.

Wybór liczb przez osoby trzecie

To popularna metoda, która opiera się na dość ryzykownym proszeniu o podanie liczb przez osoby trzecie, np. znajomych, kelnerki, listonosza czy kolegę z pracy. Istnieje ryzyko, że gdy osoba dowie się, że jej liczby pomogły w wygranej, będzie oczekiwała podzielenia się nagrodą. Z pewnością każdy kojarzy sceny z filmów, gdy mężczyzna prosi o pomoc kelnerkę, która wybiera liczby lub jedną liczbę i potem okazuje się, że gracz wygrał pieniądze. Takie rzeczy naprawdę się dzieją, a co więcej – naprawdę przynoszą wygraną w Mega Millions lotto!

To tylko wybrane strategie wyboru liczb i gry w lotto. Wybierz swoje ulubione metody i graj w amerykańskie lotto. Sprawdź aktualne kumulacje i zagraj w Mega Millions online!

Mega Millions online

Amerykańska loteria liczbowa dostępna przez Internet!

Zamów losy Mega Millions online i zagraj o rekordowe kumulacje.

Minimalna pula nagród - 15 000 000 USD.

Rekordowa kumulacja Mega Millions - 656 000 000 USD.

Powerball online

Amerykańskie lotto z mega kumulacjami!

Zamów losy Powerball online i zagraj o rekordowe kumulacje.

Minimalna pula nagród - 40 000 000 USD.

Rekordowa kumulacja Powerball - 1 500 000 000 USD.

Kumulacje Mega Millions i Powerball

Amerykańskie lotto oferuje rekordowe kumulacje.

Postaw na Mega Millions i Powerball - typuj szczęśliwe liczby.

Weź udział w najbliższym losowaniu - sprawdź kumulacje Mega Millions i Powerball - kup losy przez Internet.

Mega kumulacje lotto czekają na odważnych graczy!