Graj w Mega Millions online nie wychodząc z domu
eurojackpot

Kumulacja Mega Millions do zdobycia online – graj w Mega Millions przez Internet

23 marca 2017, 12:42

Mega Millions onlineMega Millions – słyszeliście o tej loterii? Jeśli nie to zapraszamy do lektury, bo mega kumulacje w amerykańskim lotto nie należą do rzadkości! Praktycznie każdy tydzień to nowa kumulacja Mega Millions, o której marzą rzesze fanów gier liczbowych na całym świecie. Dziś możecie nie tylko poznać tę loterię, ale również zagrać w nią przez Internet!

Amerykańskie lotto znane jest z bardzo wysokich wygranych i ze wspomnianych kumulacji, które mogą przysporzyć o zawał serca. Najwyższa kumulacja Mega Millions, którą podzielono między trzech szczęśliwych graczy wyniosła 656 milionów dolarów. To niewyobrażalne pieniądze, o których marzy każdy, nawet osoby, które nie grają w lotto. W każdym tygodniu odbywają się dwa losowania: w środę i w sobotę. Okazji do wygranej, ale również do kumulowania nie brakuje.

Loteria Mega Millions dostępna jest w formie stacjonarnej, oczywiście na terenie Stanów Zjednoczonych. Wystarczy podejść do kolektury lotto, wypełnić papierowy kupon i po opłaceniu zakupu, otrzymać oficjalny los loterii. Taka forma gry wygodna jest dla osób, które przebywają w USA. Losy można kupić w kolekturach, kioskach, na pocztach, w marketach czy na stacjach benzynowych. Dzięki ogromnemu zainteresowaniu Amerykanów loteriami liczbowymi, ich losy dostępne są na każdym kroku, ale co z osobami, które chciałyby zagrać w Mega Millions, ale nie mieszkają na terenie USA?

Rozwiązaniem jest gra w Mega Millions online, po którą sięgają miliony fanów lotto z całego świata. W sieci funkcjonuje wiele serwisów, które oferują możliwość pośrednictwa w kupowaniu losów amerykańskiej loterii. Gracz zakłada swoje konto w serwisie, wybiera liczby, które jego zdaniem zostaną wylosowane, opłaca zakup losu (cena podstawowa oraz niewielka prowizja dla firmy, która pełni funkcję pośrednika), a potem oczekuje na wyniki losowania Mega Millions.

Jeżeli gracz wygra kwotę, która mieści się w określonym w regulaminie serwisu zakresie, firma oferująca Mega Millions przez Internet, wypłaca wygraną na konto gracza. Może on wykorzystać pieniądze na dalszą grę bądź zlecić ich wypłatę. Jeżeli kwota, którą gracz zdobył swoimi liczbami, przekracza regulaminowy zapis, firma przekazuje graczowi oryginalny los lub, po ustaleniach z klientem, odbiera wygraną w jego imieniu i następnie przekazuje ją w umówionej formie (np. w gotówce, przelewem).

Loteria Mega Millions w Polsce zdobywa bardzo dużą popularność, ponieważ kuszą te wielkie kumulacje. Wygrać milion złotych, a wygrać milion dolarów – to kolosalna różnica. Wygrać 10 milionów złotych, a 10 milionów dolarów? Szaleństwo. A jak można nazwać wygraną ponad 100 milionów dolarów czyli grubo ponad 400 milionów złotych?

Zagraj w Mega Millions online i sprawdź czy to Ty będziesz pierwszym polskim milionerem, który wygrał duże pieniądze korzystając z uroków loterii amerykańskiej. Decyzja należy do Ciebie!

Aby zagrać – odwiedź https://LottoPark.com/pl/ i zagraj w amerykańskie lotto.

Mega Millions online

Amerykańska loteria liczbowa dostępna przez Internet!

Zamów losy Mega Millions online i zagraj o rekordowe kumulacje.

Minimalna pula nagród - 15 000 000 USD.

Rekordowa kumulacja Mega Millions - 656 000 000 USD.

Powerball online

Amerykańskie lotto z mega kumulacjami!

Zamów losy Powerball online i zagraj o rekordowe kumulacje.

Minimalna pula nagród - 40 000 000 USD.

Rekordowa kumulacja Powerball - 1 500 000 000 USD.

Kumulacje Mega Millions i Powerball

Amerykańskie lotto oferuje rekordowe kumulacje.

Postaw na Mega Millions i Powerball - typuj szczęśliwe liczby.

Weź udział w najbliższym losowaniu - sprawdź kumulacje Mega Millions i Powerball - kup losy przez Internet.

Mega kumulacje lotto czekają na odważnych graczy!