Graj w Mega Millions online nie wychodząc z domu
eurojackpot

Los Mega Millions kupiony przypadkiem przyniósł fortunę!

09 września 2017, 05:41

los Mega MillionsNa początku 2016 roku Nancy Viola, gospodyni domowa z okręgu Staten Island w Nowym Jorku, zgłosiła się po odbiór nagrody w loterii Mega Millions. Wygrywający los dotyczył kumulacji z 8 stycznia, w której to kobieta wygrała jedyną nagrodę pierwszego stopnia z kumulacji wynoszącej aż 169 000 000 dolarów. To nie jest zwyczajna historia, dlatego poświęć chwilę, by dowiedzieć się więcej na temat fortuny, która w życiu Nancy pojawiła się tak naprawdę przypadkiem.

Kobieta, podobnie jak wielu innych graczy, uległa wielkiej gorączce Powerball, ponieważ w styczniu 2016 roku kwota kumulacji zbliżała się do miliarda dolarów. 8 stycznia, w dniu losowania Mega Millions, Nancy zadzwoniła do męża i poprosiła, by po drodze do domu kupił kilka losów Powerball, ponieważ chciała zagrać o kumulację wynoszącą 900 000 000 dolarów. Mężczyzna zatrzymał się w stacjonarnej kolekturze 2520 Foodmart na Victory Boulevard w Staten Island, by kupić losy Powerball. Zostało mu kilka drobnych w kieszeni, dlatego postanowił kupić również jeden los Mega Millions na chybił-trafił, ponieważ dostrzegł, że tego dnia odbędzie się również losowanie drugiej loterii, w której także można wygrać bardzo duże pieniądze.

Następnego dnia Amerykanka sprawdziła wyniki losowania Mega Millions online. Jak sama opowiada, w pierwszej kolejności sprawdziła liczbę dodatkową Mega Ball, a następnie kolejne liczby – wszystkie idealnie się zgadzały. Przyznała, że prawie dostała ataku serca i nie mogła uwierzyć w to, co ukazało się jej oczom. Świeżo upieczona milionerka poprosiła męża, by również on sprawdził wyniki online i po trzech czy czterech dokładnych analizach numerów i liczb widocznych na kuponie, oboje nie mogli wyjść z szoku.

10 marca 2016 roku Nancy Viola odwiedziła centrum obsługi klienta na Beaver Street, by potwierdzić swoją wygraną w loterii Mega Millions. Zwyciężczyni loterii otworzyła spółkę The Orbity Fund LLC i postanowiła odebrać nagrodę Mega Millions w postaci jednorazowej wypłaty o wysokości 64 796 160 dolarów po potrąceniu wszelkich niezbędnych opłat i podatków.

Gdy poproszono Nancy o opisanie tego jak się czuje jako multimilionerka, która swoją nagrodę zdobyła dzięki przypadkowej decyzji o zakupie dodatkowego losu loterii Mega Millions, kobieta nie kryła wzruszenia i euforii. Powiedziała, że ciężko jej opisać swoje uczucia i że nadal, mimo upływu czasu, nie może uwierzyć w wygraną. Dla niej nawet po tygodniach oswajania się z myślą o wygranej, było to nadal surrealistyczne, ale i ekscytujące i wspaniałe jednocześnie. Plany, które Nancy chciała zrealizować to inwestycje, by być pewną swojej przyszłości i zapewnić dobrą przyszłość dla najbliższych.

Gdyby nie decyzja męża, by kupić dodatkowy los Mega Millions, podjęta pod wpływem posiadania drobnych w kieszeni, których chciał się pozbyć, rodzina nie zdobyłaby tak dużej wygranej. W Powerball nie udało im się wygrać, ale co by było, gdyby i w tej loterii losy okazały się szczęśliwe?

Tak naprawdę nigdy nie wiesz kiedy w Twoim życiu pojawi się impuls, który może wszystko zmienić. Warto więc czasem zaufać intuicji czy dać się ponieść impulsowi, który może odmienić życie.

Mega Millions online

Amerykańska loteria liczbowa dostępna przez Internet!

Zamów losy Mega Millions online i zagraj o rekordowe kumulacje.

Minimalna pula nagród - 15 000 000 USD.

Rekordowa kumulacja Mega Millions - 656 000 000 USD.

Powerball online

Amerykańskie lotto z mega kumulacjami!

Zamów losy Powerball online i zagraj o rekordowe kumulacje.

Minimalna pula nagród - 40 000 000 USD.

Rekordowa kumulacja Powerball - 1 500 000 000 USD.

Kumulacje Mega Millions i Powerball

Amerykańskie lotto oferuje rekordowe kumulacje.

Postaw na Mega Millions i Powerball - typuj szczęśliwe liczby.

Weź udział w najbliższym losowaniu - sprawdź kumulacje Mega Millions i Powerball - kup losy przez Internet.

Mega kumulacje lotto czekają na odważnych graczy!