Graj w Mega Millions online nie wychodząc z domu
eurojackpot

Losy Mega Millions i Powerball online – możesz zagrać już dziś!

20 września 2017, 05:15

losy Mega MillionsAmerykańskie loterie liczbowe Mega Millions i Powerball jeszcze do niedawna były dostępne tylko dla mieszkańców Stanów Zjednoczonych. Miliony z nich chętnie korzystały z możliwości zakupu losów obu loterii w naziemnych kolekturach rozsianych po wszystkich stanach USA. Ogromne kumulacje i bardzo dobre opinie o loteriach sprawiły, że amerykańskim lotto zainteresowali się gracze z innych części świata, również z Polski. Dzięki nowoczesnym technologiom i rozwojowi Internetu dzisiaj każdy zainteresowany miłośnik gier liczbowych może zagrać w obie gry kupując losy Mega Millions i Powerball online.

Wystarczy dostęp do Internetu i możliwości płacenia przez Internet (np. poprzez Skrill, Bitcoin, kartą kredytową) oraz konto gracza na godnym zaufania serwisie oferującym lotto online. Jednym z takich serwisów jest LottoPark, gdzie można nie tylko kupić losy i sprawdzić aktualne kumulacje, ale również zweryfikować ostatnie wyniki losowania Mega Millions i Powerball by sprawdzić czy kupione losy przyniosły fortunę.

LottoPark doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że największe kumulacje padają właśnie w Powerball i Mega Millions, przez co obie loterie są arcy ciekawe i atrakcyjne dla graczy. Chyba każdy amator lotto marzy o tym, by pewnego dnia jego kupon zawierający szczęśliwe liczby, pozwolił na odebranie głównej nagrody z wielomilionowej kumulacji. Wystarczy wspomnieć, że rekordowa kumulacja Mega Millions wyniosła 656 000 000 dolarów, a w Powerball przekroczyła 1 580 000 000 dolarów! Czy można się dziwić, że tak wiele osób chce kupować losy Mega Millions i Powerball?

Polacy bardzo chętnie dokonują zakupu losów obu loterii, ponieważ nawet podstawowe pule nagród w amerykańskim lotto przekraczają najwyższe wygrane w polskim Lotto. 15 000 000 dolarów podstawowej puli w Mega Millions i aż 40 000 000 dolarów w Powerball – to zdecydowanie działa na wyobraźnię i snucie marzeń związanych z tym, co wydarzyłoby się, gdyby losy Powerball bądź Mega Millions otworzyły furtkę, a nawet ogromne wrota do rekordowych nagród pieniężnych.

Aby kupić losy Mega Millions i Powerball – odwiedź LottoPark, załóż konto gracza i wybierz swoje szczęśliwe liczby. Po dokonaniu opłaty za losy, przedstawiciel serwisu odwiedzi w Twoim imieniu naziemną kolekturę na terenie Stanów Zjednoczonych i dokona zakupu losów. Jak widać, odległość i pobyt na zupełnie innym kontynencie, nie stanowią już dzisiaj problemu. Naprawdę wiele spraw można załatwić przez Internet, dlaczego więc z tego nie korzystać?

Zagraj w Powerball i Mega Millions online, by rozbić bank i zgarnąć kolejne wielkie lotto kumulacje!

Mega Millions online

Amerykańska loteria liczbowa dostępna przez Internet!

Zamów losy Mega Millions online i zagraj o rekordowe kumulacje.

Minimalna pula nagród - 15 000 000 USD.

Rekordowa kumulacja Mega Millions - 656 000 000 USD.

Powerball online

Amerykańskie lotto z mega kumulacjami!

Zamów losy Powerball online i zagraj o rekordowe kumulacje.

Minimalna pula nagród - 40 000 000 USD.

Rekordowa kumulacja Powerball - 1 500 000 000 USD.

Kumulacje Mega Millions i Powerball

Amerykańskie lotto oferuje rekordowe kumulacje.

Postaw na Mega Millions i Powerball - typuj szczęśliwe liczby.

Weź udział w najbliższym losowaniu - sprawdź kumulacje Mega Millions i Powerball - kup losy przez Internet.

Mega kumulacje lotto czekają na odważnych graczy!