Graj w Mega Millions online nie wychodząc z domu
eurojackpot

LottoPark otwiera drzwi do amerykańskich loterii

21 sierpnia 2017, 00:45

amerykańskie loterieCzy poznałeś już LottoPark? To jeden z wiodących serwisów internetowych, w których można dokonać zakupu losów największych loterii liczbowych na świecie. To właśnie dzięki LottoPark w wielu krajach Europy, również w Polsce, można zagrać w najbardziej popularne gry liczbowe ze Stanów Zjednoczonych. Jeżeli chcesz zagrać o setki milionów dolarów – odwiedź LottoPark i zagraj w Powerball i Mega Millions. Teraz każdy fan loterii liczbowych w Polsce może wejść do świata mega kumulacji.

Amerykańskie lotto dostępne jest stacjonarnie tylko na terenie USA, a więc by osobiście dokonać zakupu, należałoby wybrać się do któregoś z punktów sprzedaży położonych w którymś z amerykańskich stanów. Oczywiste jest więc, że w tradycyjny sposób można grać wyłącznie podczas pobytu w Stanach Zjednoczonych, ale co z osobami, które chciałyby zagrać w Powerball czy Mega Millions, a przebywają w innych częściach świata?

Rozwiązaniem dla nich są usługi oferowane przez LottoPark, serwis, w którym można zamówić losy loterii lotto bez wychodzenia z domu. Klient ma za zadanie wybrać swoje szczęśliwe liczby i opłacić losy, a wizytę w naziemnej kolekturze w jego imieniu zrealizuje przedstawiciel pracujący dla firmy LottoPark. To bardzo wygodne i w wielu przypadkach jedyne rozwiązanie, dzięki któremu można zagrać w loterie z innych krajów czy innych części świata.

Powerball jest w szczególności godne uwagi, gdyż to właśnie tu padają największe, historyczne mega kumulacje jak ta ze stycznia 2016 roku. Jackpot osiągnął wtedy ponad 1 580 000 000 dolarów! Podstawowa pula do zgarnięcia przez graczy to aż 40 000 000 dolarów, czyli około 160 000 000 złotych. W Polsce nie da się zgarnąć tak dużych pieniędzy, ponieważ krajowe loterie nie oferują Polakom tak dużych kumulacji. Warto więc zdecydować się na grę w Powerball online i zamówić losy za pomocą LottoPark.

Mega Millions to kolejny z amerykańskich hitów. Rekordowa kumulacja osiągnęła 656 000 000 dolarów. Podstawowa pula do zdobycia przez graczy, którzy stawiają na Mega Millions to 15 000 000 dolarów, czyli około 60 000 000 złotych. Tak wysokie nagrody to główny argument, który przemawia za tym, by sięgnąć po amerykańskie lotto.

Nie obawiaj się, że nie poradzisz sobie w serwisie LottoPark. Firma udostępnia polską wersję językową, a także pomoc obsługi klienta, która posługuje się językiem polskim. Wszystko jest jasno i klarownie przedstawione, a zamówienie losów opiera się w dużym stopniu na intuicyjnej obsłudze serwisu. Wystarczy kilka prostych kroków, by dokonać zakupu losu. Po założeniu konta gracza wystarczy wybrać swoje szczęśliwe numery lotto i opłacić zamówienie. Potem już tylko trzeba poczekać na wyniki losowania Mega Millions i Powerball, sprawdzić czy pokrywają się z wybranymi liczbami, i jeżeli są identyczne, można cieszyć się z ogromnej wygranej!

Skorzystaj z szansy, która się przed Tobą otwiera i zagraj w amerykańskie loterie liczbowe!

Mega Millions online

Amerykańska loteria liczbowa dostępna przez Internet!

Zamów losy Mega Millions online i zagraj o rekordowe kumulacje.

Minimalna pula nagród - 15 000 000 USD.

Rekordowa kumulacja Mega Millions - 656 000 000 USD.

Powerball online

Amerykańskie lotto z mega kumulacjami!

Zamów losy Powerball online i zagraj o rekordowe kumulacje.

Minimalna pula nagród - 40 000 000 USD.

Rekordowa kumulacja Powerball - 1 500 000 000 USD.

Kumulacje Mega Millions i Powerball

Amerykańskie lotto oferuje rekordowe kumulacje.

Postaw na Mega Millions i Powerball - typuj szczęśliwe liczby.

Weź udział w najbliższym losowaniu - sprawdź kumulacje Mega Millions i Powerball - kup losy przez Internet.

Mega kumulacje lotto czekają na odważnych graczy!