Graj w Mega Millions online nie wychodząc z domu
eurojackpot

Czas zagrać w Mega Millions – 174 miliony dolarów w puli!

30 marca 2017, 11:54

mega millionsMega Millions oferuje w tym tygodniu bardzo atrakcyjną kumulację, na którą z całą pewnością warto zwrócić uwagę. Najbliższe losowanie odbędzie się w nocy z piątku na sobotę, a w puli na graczy czekać będą 174 miliony dolarów.

Od 31 stycznia żaden z graczy biorących udział w losowaniach Mega Millions nie zdobył nagrody pierwszego stopnia. Nikomu nie udało się poprawnie wybrać liczb, które zostały wylosowane otwierając drogę do wielkiej nagrody pieniężnej. Najbliższe losowanie zaoferuje więc kolejną dużą kumulację – można wygrać nawet 174 miliony dolarów, czyli około 689 milionów złotych. Czy można oprzeć się takiej pokusie i nie zagrać w loterię Mega Millions?

W amerykańskim lotto padła już nie jedna mega kumulacja, o której mówiło się na całym świecie. Najbliższy jackpot daleki jest jednak od rekordu Mega Millions – dokładnie 5 lat temu zdobyto największy w historii tej loterii jackpot o wysokości 656 milionów dolarów.

Chcąc zagrać w Mega Millions należy wytypować 5 liczb z zakresu od 1 do 75, a także jedną liczbę dodatkową z zakresu od 1 do 15. Wskazując trafnie wszystkie liczby i mając tego potwierdzenie w postaci losu lotto, można odebrać nagrodę pierwszego stopnia. Oczywiście poprawne wskazanie 6 liczb nie należy do najprostszych zadań, dlatego kumulacje Mega Millions to częsta sytuacja, a mega kumulacje zdarzają się kilka razy w roku.

Czy zastanawiałeś się kiedyś co można kupić mając 174 miliony dolarów na koncie? Możliwości jest naprawdę mnóstwo – można zrealizować prawie każde marzenie. Wspaniałe podróże, wymarzony dom, luksusowe samochody czy inwestowanie pieniędzy i ich rozmnażanie – wszystko zależy od świeżo upieczonego lotto milionera.

Losowanie odbędzie się w sobotę, o 3.00 czasu polskiego. Zostało już niewiele czasu, aby dokonać wyboru szczęśliwych liczb.

Nie można przegapić takiego wydarzenia, zwłaszcza że można skorzystać z opcji Mega Millions online i zagrać w amerykańskie lotto przez Internet. W naprawdę wygodny sposób można dokonać zakupu losów i włączyć się do gry o najwyższą kumulację tego tygodnia wśród najbardziej znanych loterii liczbowych na świecie.

Mega Millions online

Amerykańska loteria liczbowa dostępna przez Internet!

Zamów losy Mega Millions online i zagraj o rekordowe kumulacje.

Minimalna pula nagród - 15 000 000 USD.

Rekordowa kumulacja Mega Millions - 656 000 000 USD.

Powerball online

Amerykańskie lotto z mega kumulacjami!

Zamów losy Powerball online i zagraj o rekordowe kumulacje.

Minimalna pula nagród - 40 000 000 USD.

Rekordowa kumulacja Powerball - 1 500 000 000 USD.

Kumulacje Mega Millions i Powerball

Amerykańskie lotto oferuje rekordowe kumulacje.

Postaw na Mega Millions i Powerball - typuj szczęśliwe liczby.

Weź udział w najbliższym losowaniu - sprawdź kumulacje Mega Millions i Powerball - kup losy przez Internet.

Mega kumulacje lotto czekają na odważnych graczy!