Graj w Mega Millions online nie wychodząc z domu
eurojackpot

Rekordowe kumulacje Mega Millions – czekamy na kolejne mega kumulacje

06 kwietnia 2017, 10:17

Mega MillionsMega Millions to jedna z loterii amerykańskich, w których padają największe w historii kumulacje. Ameryka lubi wszystko co duże, a więc i nagrody główne w loteriach lotto muszą robić wrażenie. W historii Mega Millions padło wiele imponujących wygranych, dlatego warto grać i próbować szczęścia, bo nigdy nie wiadomo, kiedy Twój los pozwoli rozbić amerykański bank lotto!

Losowania Mega Millions odbywają się dwa razy w tygodniu, a to oznacza, że jeśli w losowaniu nikt nie zdobędzie nagrody pierwszego stopnia, pojawia się kumulacja czyli przekazanie puli nagród do kolejnego losowania. Kumulacja Mega Millions może rosnąć cały czas, bez ograniczeń, aż do momentu, w którym przynajmniej jeden gracz poprawnie wskaże wszystkie wylosowane liczby. Imponujące pule nagród do wygrania w amerykańskim lotto są dość częstym zjawiskiem, dlatego Mega Millions lotto cieszy się zainteresowaniem nie tylko Amerykanów, ale również wśród graczy z całego świata.

Najwyższa w historii wygrana w amerykańskim lotto Mega Millions miała miejsce 30 marca 2012 roku, gdy trzech graczy mogło odebrać nagrodę główną o wysokości 656 milionów dolarów w systemie ratalnym. Losy lotto kupiono w Maryland, Kansas i Illinois.

Druga co do wielkości wygrana – 17 grudnia 2013 roku, gdy dwóch graczy z Kalifornii i Georgii zdobyło główną nagrodę 648 milionów dolarów, wypłaconą jednorazowo w wysokości 347 600 000 dolarów.

Trzecia, także imponująca nagroda pieniężna z 18 marca 2014 roku, wyniosła 414 milionów dolarów i również trafiła do dwóch zwycięzców. Szczęśliwe losy lotto kupiono w Maryland i na Florydzie. Gracze zdecydowali się na jednorazową wypłatę – 230 900 000 dolarów w gotówce.

Kolejna kumulacja Mega Millions – z 6 marca 2007 roku o wysokości 390 milionów dolarów, trafiła do dwóch graczy z Georgii i New Jersey. Nagrodę wypłacono w postaci jednorazowej wypłaty o wysokości 233 100 000 dolarów.

4 stycznia 2011 roku zdobyto główną wygraną w loterii Mega Millions o wysokości 380 milionów dolarów. Losy lotto kupiono w stanach Idaho i Waszyngton. Wygraną wypłacono w postaci jednorazowej – 240 milionów dolarów.

To tylko niektóre z bardzo wysokich wygranych w amerykańskim lotto. Czy można dziwić się, że tak wiele osób kupuje losy lotto przez Internet, by dać sobie szansę na zdobycie nagrody pierwszego stopnia?

Zagraj w Mega Millions online i daj sobie szansę na to, by być pierwszym Polakiem, który zdobędzie nagrodę pierwszego stopnia w amerykańskiej loterii liczbowej. Kumulacje powyżej 100 milionów dolarów nie należą do rzadkości w amerykańskich grach lotto. Zagraj i przekonaj się czy szczęście uśmiechnie się właśnie do Ciebie.

Mega Millions online

Amerykańska loteria liczbowa dostępna przez Internet!

Zamów losy Mega Millions online i zagraj o rekordowe kumulacje.

Minimalna pula nagród - 15 000 000 USD.

Rekordowa kumulacja Mega Millions - 656 000 000 USD.

Powerball online

Amerykańskie lotto z mega kumulacjami!

Zamów losy Powerball online i zagraj o rekordowe kumulacje.

Minimalna pula nagród - 40 000 000 USD.

Rekordowa kumulacja Powerball - 1 500 000 000 USD.

Kumulacje Mega Millions i Powerball

Amerykańskie lotto oferuje rekordowe kumulacje.

Postaw na Mega Millions i Powerball - typuj szczęśliwe liczby.

Weź udział w najbliższym losowaniu - sprawdź kumulacje Mega Millions i Powerball - kup losy przez Internet.

Mega kumulacje lotto czekają na odważnych graczy!